Jasełkowa łezka - humoreska

To specjalna publikacja, która została zrealizowana z myślą o uczniach najmłodszych szkół podstawowych oraz przedszkolakach. Jest to bardzo prosta forma, w której znajduje się dużo elementów humorystycznych.

Znajdziemy tu dużo emocji, ponieważ oglądanie historii narodzenia Jezusa staje się czymś wyjątkowym. Punktem wyjścia dla przedstawienia ma być możliwość stworzenia dla dzieci zabawy, w której będą mogły wejść w role osób, które występują w jasełkach. W scenariuszu znajduje się wiele różnych postaci, zarówno tych, które w jasełkach muszą się pojawić jak i tych, które mają sprawić, że przedstawienie będzie oryginalne. Wszystko jest zabarwione interesującymi i zabawnymi dialogami, dlatego fabuła jest tak interesująca. Praca z dziećmi przy realizacji sztuki może dać dużo radości dzieciom i satysfakcji samym nauczycielom. W razie konieczności, można adaptować ten scenariusz do swoich potrzeb, uzupełniać go oraz ubogacać różnorakimi elementami. Całość jest jednak spójna i jeśli wszystko zrealizuje się przemyślanie, to na pewno można liczyć na sukces.

scenariusz jasełek na wesoło śmieszny scenariusz jasełek piosenki na jasełka

 

DANE SZCZEGÓŁOWE

Autor Adam Szafraniec
ISBN 978-83-63810-08-5
Liczba stron 39
Oprawa Miękka
Płyta CD 1 szt.
Liczba utworów 6
Wersje instrumentalne Tak

 

Fragment scenariusza: POBIERZ

Ścieżka dźwiękowa:

CENA:  59 zł

 

ZAMÓW: 
Telefonicznie: 796 021 323 lub 605 250 021
Mailowo: kontakt@scenariuszejaselek.pl
W sklepie internetowym: www.biala-lodka.pl

13 sierpnia 2015

Adam Szafraniec

Zajmuje się twórczością dla dzieci i dorosłych. Założyciel wydawnictwa Biała Łódka, autor powieści dla dzieci, tekstów piosenek, pomocy dydaktycznych, współautor muzyki.