Tak! On jest Królem!

Przedstawienie „Tak! On jest królem” przygotowane zostało z myślą o przedszkolakach oraz uczniach szkół podstawowych. Dzięki temu, że w przedstawieniu mamy wiele różnych ról na scenie może pojawić się większa grupa lub klasa.

jasełka tak on jest królemDzięki temu fabuła jak i scenografia jest prosta: przez poszukiwanie miejsca przez Bożą Rodzinę do narodzenia aż do hołdu oddawanego przez licznie przybywających ludzi i zwierzęta. W ten sposób można w przedstawienie zaangażować nawet całe rodziny. Poza postaciami, które zawsze występują w jasełkach a więc Maryją, Józefem, Aniołami, diabłem, pasterzami i królami jest także inna grupa postaci: Kresowianie, Ślązacy oraz Krakowiacy i wszystkie te grupy przynoszą Jezusowi swoje dary, które związane są z reprezentowanym regionem. Dzięki temu można tekst łatwo zmienić i dopasować do swojego regionu. W razie potrzeby tekst można modyfikować nie tracąc przy tym wątku. 

DANE SZCZEGÓŁOWE

Autor Adam Szafraniec
ISBN 978-83-63810-00-9
Liczba stron 36
Oprawa Miękka
Płyta CD 1 szt.
Liczba utworów 7
Wersje instrumentalne Tak

 

Fragment scenariusza: POBIERZ

Ścieżka dźwiękowa:

CENA:  59 zł

 

ZAMÓW: 
Telefonicznie: 796 021 323 lub 605 250 021
Mailowo: kontakt@scenariuszejaselek.pl
W sklepie internetowym: www.biala-lodka.pl

13 sierpnia 2015

Adam Szafraniec

Zajmuje się twórczością dla dzieci i dorosłych. Założyciel wydawnictwa Biała Łódka, autor powieści dla dzieci, tekstów piosenek, pomocy dydaktycznych, współautor muzyki.